Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OPTYMISTYCZNE I TURYSTYCZNE ŚPIEWANIE W DOMKU HARCERZA [VIDEO]

Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Optymistycznej i Turystycznej to wieloletnia tradycja PMDKiS. Od 18 lat właśnie wiosną organizowany jest konkurs, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia na festiwal wpłynęły m.in. z powiatu sieradzkiego, oleskiego, kłobuckiego i wieluńskiego. Przesłuchania odbyły się w dwóch kategoriach: zespoły i soliści z podziałem na grupy wiekowe.

Uczestników festiwalu oceniało jury w składzie: Justyna Glinkowska z Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu, Magdalena Wicher – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz Irena Siorek – nauczyciel muzyki.
Komisja konkursowa oceniała również ogólny wyraz artystyczny, pomysłowość prezentacji, zdolności aktorskie oraz poczucie humoru. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy, a laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej nagrody rzeczowe.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl