Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MINISTERIALNY CERTYFIKAT SPECJALNIE DLA NICH [VIDEO]

Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi zdobyło prestiżową pozycję wśród Krajowej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie. Oficjalne wręczenie ministerialnego certyfikatu połączono z uroczystym spotkaniem w budynku przedszkola.

Wieluńskie przedszkole znalazło się wśród 38 placówek z całej Polski posiadających takie wyróżnienie. Zaszczytny certyfikat nadany jest na pięć lat przez ministra edukacji. W trakcie spotkania odbyła się prezentacja multimedialna przybliżająca realizację projektu promującego zdrowie w przedszkolu.

Ponadto z dużym zaangażowaniem i pozytywnymi emocjami wystąpiły z programem artystycznym przedszkolaki. Oficjalnego przekazania Krajowego Certyfikatu dla przedszkola dokonała Marzena Piwowar - Zrazek, wojewódzki konsultant do spraw promocji zdrowia i bezpieczeństwa.

Uroczyste spotkanie poświęcone odżywianiu, emocjom, bezpieczeństwu i ruchowi zakończyło się zdrowym, ekologicznym poczęstunkiem. Na dłuższą relację zapraszamy do Szortpressu.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl