Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O MINIONYCH CZASACH, ZDARZENIACH I LUDZIACH [VIDEO]

„Zatrzymajmy dla przyszłości” to tytuł ostatniego wykładu dla słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Prelekcja dotyczyła publikacji autorstwa Szynkielowskiego Stowarzyszenia „Razem”.

Multimedialną prezentację mającą na celu ocalić od zapomnienia i zachować dla przyszłych pokoleń minione czasy, zdarzenia i ludzi przygotowała dr Bożena Rabikowska. Prelekcja powstała na kanwie publikacji „Mówią do nas milcząc” opracowanej przez Szynkielowskie Stowarzyszenie „Razem”.

Obecni na prelekcji słuchacze obejrzeli najstarsze fotografie, jakie udało się zgromadzić mieszkańcom Szynkielowa. Są to zdjęcia z okresu przed końcem II wojny światowej.

Na starych fotografiach z prezentacji i wydanego albumu znajdują się w większości nieżyjący już mieszkańcy Bębnowa, Dymku i Szynkielowa. Dzięki archiwizowaniu takich zdjęć możliwe jest zachowanie pamięci o naszych przodkach oraz historii i tradycji wsi.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl