Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLEJNY POLICJANT W RADZIE POWIATU [VIDEO]

Ostania sesja Rady Powiatu dla odmiany odbyła się w realu, czyli sali obrad lokalnych parlamentów Wielunia. Radni musieli zebrać się na kolejnym posiedzeniu pomimo pandemii, ponieważ przyjęli do swojego grona nowego kolegę.

Damian Pęcherz, który z zawodu jest policjantem wszedł do Rady Powiatu na miejsce zmarłego pod koniec ubiegłego roku radnego Grzegorza Jankowskiego. Złożył uroczyste ślubowanie.

W dalszej części obrad wybrano też nowego wiceprzewodniczącego rady. Na to stanowisko rekomendowano tylko jedna osobę. Z wyborem Damiana Pęcherza na stanowisko wiceprzewodniczącego Rady nie było żadnych problemów.

Jego kandydaturę poparli wszyscy radni obecni na posiedzeniu. Nowy radny został także członkiem dwóch komisji: Edukacji i Bezpieczeństwa. I na tym zakończono nadzwyczajną sesję Rady Powiatu.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl