Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

Od kwietnia niepokonani w hali WOSiR w rozgrywkach ligowych pozostają siatkarze WKSu. W szesnastej kolejce wielunianie pokonali MUKS Ziemię Milicką w trzech setach. Retransmisja meczu u nas w ten weekend, zaraz po relacji z budżetowej sesji Rady Powiatu.

Wygrana pozwoliła wielunianom powrócić na pozycję lidera w grupie trzeciej drugiej ligi. Stało się tak ponieważ dotychczasowy - AZS Częstochowa przegrał w derbach miasta pod Jasną Górą 2:3.

Z kolei po meczu komentarz, czyli wywiady Jacka Piwnickiego z Michałem Jaromołowskim- libero WKS Wieluń oraz Marcinem Krysiem- trenerem wieluńskiej drużyny. Zapraszamy.  Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl