Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ AMBITNE PLANY NA NOWY ROK [VIDEO]

Kolejna akcja „Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Oddziale Rejonowym PCK w Wieluniu, która odbyła się w minioną niedzielę znów przyniosła dobre wyniki. Klub powstał 29 lutego 2020 roku, a więc niebawem obchodzić będzie 2. rocznicę istnienia. Przez ten okres zebrano przeszło 120 litrów krwi.

Oddać krew mogą osoby zdrowe, pełnoletnie, ważące powyżej 50 kg. Istotna informacja dla osób, które niedawno przyjęły szczepionkę przeciw Covid- 19 jest taka, że krew można oddać po 48 godzinach od szczepienia szczepionką Pfizer i Moderna lub po 14 dniach od szczepienia szczepionką Astra Zeneca i Johnson & Johnson.

W pierwszej w tym roku akcji wzięło udział 51 osób. Ostatecznie 18 litrów krwi pozyskano od 41 honorowych dawców krwi. Cztery osoby uczyniły to po raz pierwszy. Na krwiodawców jak zwykle czekały miłe i ciekawe pakiety z gadżetami od lokalnych firm.

Były to produkty nabiałowe, przetwory, świece oraz słodki poczęstunek. O kolejnych akcjach będziemy oczywiście informować na naszej antenie. Na 2022 rok członkowie klubu mają w sumie zaplanowanych 6 wyjazdowych akcji. Najbliższa odbędzie się 19 marca.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl