Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYSOKIE MIEJSCE NA FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK

Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zajął II miejsce w XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie w kategorii chórów dziecięcych i młodzieżowych. Zespół otrzymał nagrodę 2000 zł ufundowaną przez Fundację PKN Orlen.

Przesłuchania finałowe trwały od 13 do 15 stycznia. Jury przesłuchało 151 wykonawców, którzy zakwalifikowali się do finału, w tym 17 chórów. W chórze z Wielunia śpiewały 42 osoby, akompaniował Zbigniew Szpikowski.

Będziński festiwal jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Przebiega dwuetapowo, aby zakwalifikować się do finału należy wziąć udział w przesłuchaniach eliminacyjnych w jednym z kilkudziesięciu ośrodków w kraju lub za granicą. Chór PMDKiS zakwalifikował się 11 grudnia podczas eliminacji w Dobrodzieniu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl