Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONCERT NOWOROCZNY Z CHARYTATYWNYM PRZESŁANIEM [VIDEO]

Koncert noworoczny, który odbył się w kościele Św. Józefa zorganizowano z charytatywnym przesłaniem. Chodziło o zbiórkę środków na budowę Domu Seniora w podwieluńskiej Rudzie. Pomysł zorganizowania w dawnej siedzibie Pałacu Taczanowskich w Rudzie Domu Seniora pojawił się na początku 2020 roku, tuż przed pandemią koronawirusa.

Od samego początku przedsięwzięciu patronuje Stowarzyszenie Tacy Sami i jej prezes Waldemar Kluska. Stowarzyszenie jest już właścicielem obiektu i cały czas poszukuje środków na adaptację budynku. Liczy się każda złotówka o czym na koncercie mówił właśnie Waldemar Kluska.

W świąteczno- noworocznym koncercie wieluńskiej publiczności zaprezentowała się znana nie tylko w naszym regionie sopranistka Iwona Karbowska. Towarzyszył jej na fortepianie Wojciech Stysz. Artyści  na koncercie zaprezentowali nie tylko popularne kolędy, ale też arie z operetek.

Iwona Karbowska to artystka wszechstronna. Z łatwością porusza się w różnych stylistykach: od jazzu, aż po arie operowe. Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów piosenki, gdzie otrzymała nagrody również jako autorka i kompozytorka.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl