Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWA PRACOWNIA EKOLOGICZNA W KORCZAKU [VIDEO]

W II Liceum Ogólnokształcącym im. J. Korczaka odbyła się konferencja ekologiczna „H2O w II LO”. Po konferencji poświęconej podsumowaniu projektu realizowanego przez II LO we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Starostwem Powiatowym w Wieluniu dokonano uroczystego otwarcia pracowni ekologicznej.

W ramach projektu „H2O w II LO” zrealizowano wiele zadań i konkursów. Jednym z nich była ankieta „Uratuj kroplę wody”, w której wzięło udział czterystu uczniów. Rozstrzygnięto również konkurs fotograficzny „Kropla wody w obiektywie”. I miejsce zdobyła Karolina Kiedos, II - Weronika Kucharska, a III miejsce przyznano Dominice Panek.

W trakcie realizacji projektu sprawdzono także wiedzę uczniów na temat wody. Laureatami tego konkursu zostali: Rafał Drozdek, Klaudia Białek i Justyna Florczak. Zwycięzców uhonorowano dyplomami i bonami pieniężnymi do zrealizowania w szkolnym sklepiku.

Następnie uczniowie zaprezentowali sześć doświadczeń z fizyki, biologii i chemii z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych za 8 tys. złotych ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Uświetnieniem tego wydarzenia był okolicznościowy tort dla uczestników oraz wspólna fotografia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl