Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W TYM ROKU POD HASŁEM „DZIŚ DZIEŃ WESOŁY!” [VIDEO]

Orszak Trzech Króli przemaszerował ulicami Wielunia po rocznej przerwie. Na tegoroczne, ważne religijne wydarzenie zaprosili wspólnie Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Regionu Wieluńskiego i Fundacja Świetna Rodzina. Wszystko zaczęło się o godz. 11.00 uroczystą mszą świętą w kościele Św. Barbary.

Orszak Trzech Króli ulicami Wielunia przemaszerował do Klasztoru Ojców Franciszkanów. Tam przy Grocie miało miejsce wspólne kolędowanie. Hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli 2022 brzmiało: „Dzień dziś wesoły!”.

Pokazano w nim jak ważne jest dla każdego człowieka dobre, głębokie przeżywanie świąt i uroczystości, rozumienie ich istoty, treści, które ze sobą niosą, cieszenie się, radowanie i spędzanie czasu z rodziną. Partnerem wydarzenia było Województwo Łódzkie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl