Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZESZKODA NIE DO SFORSOWANIA [VIDEO]

Dobiegła końca ubiegłoroczna przygoda WKS-u Wieluń z siatkarskim Tauron Pucharem Polski. Po październikowych wygranych z MCKiS Jaworzno i Kęczaninem Kęty wielunianie w jednej szesnastej rozgrywek trafili na pierwszoligową drużynę jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów - Legię Warszawa.

Zespół ze stolicy, który w kwietniu tego roku pokonał WKS bez straty seta w półfinałowych barażach o pierwszą ligę i tym razem okazał się przeszkodą nie do sforsowania. Podopieczni Mateusza Mielnika po dwudziestu minutach gry rozgromili gospodarzy do piętnastu i gdy na pięć punktów odjechali WKS-owi również w drugiej partii, wydawało się, że mecz potrwa niewiele minut.

Na szczęście pod koniec seta gospodarze się przebudzili i doprowadzili do remisu 23:23. Niestety, gdy wydawało się że partia będzie kończona na przewagi, a w takich sytuacjach wielunianie w tym sezonie jeszcze w hali WOSiR nie przegrali, warszawianie szybko wrócili do swojej gry i wygrywając dwie kolejne wymiany, zwyciężyli w drugiej odsłonie 25:23.

Trzecia natomiast okazała się formalnością, a stołeczni wygrali jeszcze bardziej wyraźnie niż w pierwszej partii, pokonując gospodarzy 25:13. Wprawdzie gospodarze wystąpili bez dwóch podstawowych zawodników: Tomasza Białka i Kamila Gromadzkiego, ale wymienieni nie byliby w stanie odmienić losów konfrontacji.

Tym bardziej, że trener Mateusz Mielnik swoich najlepszych graczy przez cały mecz pozostawiał w kwadracie dla rezerwowych. W ostatnim w roku 2021 siatkarskim meczu o stawkę w hali przy Częstochowskiej nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania odebrał Zbigniew Stępień z Legii.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl