Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

Zaraz po Wydarzeniach podsumowujących II półrocze minionego, 2021 roku w Temacie Tygodnia pokażemy pierwszą część relacji z budżetowej sesji Rady Miejskiej, która w trybie on-line odbyła się 28 grudnia minionego roku. Radni podjęli m.in. uchwałę w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Wieluń na 2022 rok.

Były też uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Wieluń na 2021 rok oraz zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Wieluń na lata 2021- 2030. Oprócz tego radni rozpatrzyli też projekt uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Wieluń na lata 2022- 2032.

Z kolei o uchwaleniu budżetu Gminy Wieluń na 2022 rok mowa będzie w naszym programie tydzień później, czyli 14,15 i 16 stycznia. Zapraszamy.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl