Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O DUCHOWOŚCI NA FESTIWALU LITERATURY

Tuż przed końcem 2021 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu w trybie on- line odbyła się kolejna edycja Festiwalu Literatury organizowanego przez wieluńską Fundację Słowem Pisane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kulturalnym mieszkańców Wielunia, postanowiono przygotować ofertę literacką, nawiązującą do duchowości w życiu człowieka.

Zaprezentowano poezję twórców już uznanych, pochodzących z Ziemi Wieluńskiej, z określonym dorobkiem – Macieja Bieszczada i Anny Kubarycz. Dodatkowo przypomniano sylwetkę jednej z najwybitniejszych córek Ziemi Wieluńskiej, Czcigodnej Sługi Bożej Matki Teresy Kierocińskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Projekt zrealizowano w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2021 roku. Zadanie finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.


Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl