Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SESJA I PODSUMOWANIE ROKU W TVK WSM [VIDEO]

Tydzień przed świętami na kolejnym posiedzeniu spotkali się radni miejscy. Przedostatnia w tym roku sesja Rady Miejskiej odbyła się jednak w trybie on- line, z powodu covidowych obostrzeń. Radni dokonali zmian w budżecie gminy Wieluń i po raz kolejny dyskutowali o sportowych inwestycjach w tym m.in. o budowie hali sportowej przy SP nr 5.

W tym kontekście doszło do zakładu burmistrza Wielunia z radnym Robertem Kają. Poszło o koszt budowy przyszłej hali. Relacja z tego posiedzenia za tydzień jak zwykle na zakończenie naszego programu. Zresztą następne dwa weekendy w stacji TVK będą czasem podsumowań.

W dwóch odsłonach pokażemy Państwu Wydarzenia Roku 2021. Najpierw te najważniejsze, które zadziały się w okresie od stycznia do czerwca, a później, 7,8 i 9 stycznia podsumowanie drugiego półrocza 2021 roku. Już teraz zapraszamy.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl