Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPRZĘT KOMPUTEROWY DLA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI [VIDEO]

Tuż przed świętami do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej dotarł pod choinkę nowoczesny sprzęt. Pięć laptopów i tablet pozyskano dzięki udziałowi w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim”.

Projekt „ Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim” miał na celu rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat, poprzez przeprowadzenie atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć przy wsparciu trenerów online.

Podczas warsztatów omówiono kluczowe zagadnienia związane ze zdobywaniem, poszerzaniem wiedzy, a także skutecznym jej zarządzaniem i komunikowaniem się  dzięki zastosowaniu zasobów online.

Koordynatorem tego przedsięwzięcia  była Maria Majchrowska, pracownik biblioteki.  Wsparcie finansowe projektu pozyskano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl