Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ MASOWYCH IMPREZ I SYLWESTRA W PLENERZE [VIDEO]

Mijający 2021 rok, drugi już z pandemią koronawirusa, dla wieluńskiej kultury był nieco lepszy niż 2020, ale do tego co było przed pandemią jeszcze sporo brakuje. Mimo to Wieluńskiemu Domowi Kultury udało się przygotować kilka ciekawych artystycznie przedsięwzięć.

Mamy tu na myśli choćby letnie koncerty czy wydarzenia organizowane na dworcu kulturalnym w Dąbrowie. Nie było jednak imprez masowych, takich jak chociażby Dni Wielunia czy City Plaża. Wiele sekcji działających przy domu kultury funkcjonowało w miarę normalnie, choć  z covidowymi obostrzeniami.

W realu spotykali się na szczęście studenci Uniwersytetu III Wieku, działało też kino Syrena. W mijającym, 2021 roku WDK zorganizował też kilka prozdrowotnych akcji. Jedną z nich był choćby Wieluński Festiwal Zdrowia. Na darmowe badania i pomiary przyszła naprawdę liczna grupa mieszkańców naszego miasta.

Było to niewątpliwie największe, ale nie jedyne tego typu przedsięwzięcie. Plany na nowy 2022 rok dyrektor Kalińska ma oczywiście bogate, ale nie wiadomo co z tego będzie, bo przecież cały czas walczymy z koronawirusem.

Pewne jest jedynie to, że także w nowym roku nie będzie Dni Wielunia w formule znanej sprzed pandemii. W końcu tego roku nie pobawimy się również na plenerowym Sylwestrze w centrum miasta.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl