Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

47 PRAC AUTORSTWA MALARKI BOŻENY ALEKSY [VIDEO]

Wystawa „Królowa Polski o wielu obliczach”, która prezentuje wizerunki Maryi koronowane przez Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego to pokłosie projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Nadwarciańska Kraina poświęconego właśnie kardynałowi Wyszyńskiemu i rotmistrzowi Pileckiemu.

Wśród 47 prac autorstwa malarki Bożeny Aleksy jest obraz Matki Bożej Pocieszenia z wieluńskiej kolegiaty. Sam akt koronacji cudownego obrazu jest szczególnym wyróżnieniem i jednym z głównych przejawów czci względem Matki Bożej.

Wystawa „Królowa Polski o wielu obliczach” peregrynuje po Polsce od kilku lat, można ją było oglądać między innymi na Jasnej Górze w Częstochowie. W wieluńskim muzeum można podziwiać ją na żywo jeszcze do końca tego roku.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl