Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MIKOŁAJKOWE PREZENTY W OSIEDLOWYM KLUBIE

Prace remontowe, które obecnie prowadzone są w Klubie Osiedla Kopernika przy WSM, nie przeszkodziły w miłym dla wszystkich, a szczególnie dla dzieci wydarzeniu, jakim bez wątpienia są „mikołajki”. Klubowicze wzięli udział w świątecznym konkursie plastycznym na prezent dla Mikołaja. Zadaniem uczestników było wykonanie „Zimowego pejzażu” dowolną techniką plastyczną.

Dzieci zastosowały farby, kredki ołówkowe, świecowe oraz pastele. Wszystkie prace zostały wykonane staranne i ciekawe , a co najważniejsze, nie brakuje na nich śniegu!

W zamian za swoje piękne, zimowe pejzaże klubowicze otrzymali mikołajkowe prezenty, które wręczyli przedstawiciele komisji społeczno – kulturalnej WSM.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl