Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MIKOŁAJKI 2021 W SPÓŁDZIELCZYM DOKU KULTURY [VIDEO]

W mikołajkowej zabawie w Spółdzielczym Domu Kultury udział wzięli podopieczni z grupy zabawowej Mama Tata i ja. Wszystko zaczęło się od wspólnego przygotowania ozdób, które zostały zawieszone na świątecznej choince. Jak się okazało wspólne dekorowanie drzewka poszło dzieciom całkiem sprawnie.

Jednakże najważniejszym punktem była wizyta Świętego Mikołaja i zabawa taneczna. Były prezenty dla dzieci, a dorośli  zasiedli przy wspólnym stole. Świąteczny wystrój i muzyka wprowadziły wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Ze względu na obostrzenia pandemiczne Mikołajki świętowano w poszczególnych grupach zainteresowań: aktywności twórczej  3,4 latków oraz 5,6 latków, dwóch sekcjach plastycznych, sekcji rytmicznej i tanecznej oraz małego teatrzyku.

Grupy seniorów również otrzymały słodkie upominki. Świętowano także w klubie na os. Armii Krajowej.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl