Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWA CHOINKA W SAMYM CENTRUM WIELUNIA [VIDEO]

Podczas Mikołajek 2021 dzieci miały niepowtarzalną okazję, by przejechać się niesamowitym pojazdem- nowatorskimi  saniami prowadzonymi przez wesołego Elfa. W trakcie przedświątecznej imprezy zorganizowanej przez Urząd Miejski i WDK można było również podziwiać świąteczne bombki wykonane przez uczniów z wieluńskich szkół.  

Dużym powodzeniem cieszyła się także Szopka Bożonarodzeniowa. Święty Mikołaj swoją obecnością sprawił dzieciom, ale też dorosłym ogromną radość. Tańczył, rozmawiał z nimi i rozdawał  prezenty.

Pochwalił również choinkę zbudowaną przez milusińskich. Dopełnieniem mikołajowej imprezy na Placu Legionów było uroczyste zapalenie lampek na nowej choince, która w tym roku zdobi samo centrum miasta. Poprzednie drzewko zostało przeniesione na Plac Jagieloński.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl