Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

REMONTUJĄ PRZEJAZD, UWAGA NA OBJAZDY [VIDEO]

Od poniedziałku 6 grudnia w podwieluńskiej Dąbrowie, przy wyjeździe z Wielunia w kierunku Wrocławia trwa remont przejazdu kolejowego. Modernizację torowiska zleciła spółka PKP Polskie Linie Kolejowe. Co oczywiste nie jeżdżą tędy pociągi, ale też samochody, o czym nie wszyscy wiedzą.

Prosimy zatem wziąć to pod uwagę. Objazd poprowadzono drogą krajową 45 i obwodnicą północną Wielunia (DK 74). Po raz ostatni przejazd był remontowany w 2013 roku.

Wedle zapowiedzi kolejowej spółki remont ma zakończyć się 17 grudnia. Nieco wcześniej, bo 11 grudnia na linii kolejowej 181 wznowione zostanie kursowanie pociągów. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.