Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

UROCZYSTA GALA Z OKOLICZNOŚCIOWYM KONCERTEM [VIDEO]

Prymas Polski kardynał Stefan Wyszyński oraz rotmistrz Witold Pilecki byli bohaterami spotkania „Dwóch Niezłomnych. Dwa Oręża, jeden cel - wolna Polska", które odbyło się w Muzeum Ziemi Wieluńskiej. To podsumowanie projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Nadwarciańska Kraina.

W ramach projektu stowarzyszenie przeprowadziło między innymi konkursy plastyczne i biograficzne o dwóch wielkich Polakach. Gala wręczenia nagród połączona była z koncertem pieśni religijno – patriotycznych, przeplatanym tekstami i wierszami o Prymasie Kardynale Stefanie Wyszyńskim i Witoldzie Pileckim.

Gościem specjalnym wieczoru była Iwona Czarcińska z Instytutu Prymasa Wyszyńskiego, świadek życia błogosławionego kardynała. Podsumowaniu projektu towarzyszyło otwarcie wystawy „Królowa Polski o wielu obliczach”, która prezentuje 47 wizerunków Maryi koronowanych przez Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Można ją oglądać w muzeum do końca roku.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl