Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

150 UCZESTNIKÓW W TRZECIEJ EDYCJI ZAWODÓW [VIDEO]

W hali WOSiR odbyła się trzecia edycja zawodów crossfitowych. Central Cross Combat - Teams 2021, to oficjalna nazwa imprezy z udziałem osób uprawiających crossfit, czyli różnorodne ćwiczenia wytrzymałościowe o znacznej intensywności.

Jeszcze do niedawna crossfit kojarzył się z typowo męskim sportem. Jednak w kolejnych edycjach wieluńskiej imprezy mogliśmy się przekonać, że jest to już nie aktualne.

Do naszego miasta przyjechali bowiem zarówno mężczyźni jak i kobiety, a łącznie w obiekcie przy Częstochowskiej rywalizowało bez mała 150 uczestników i uczestniczek, praktycznie z całej Polski.

Wśród nich w nieco mniejszej liczbie niż w dwóch pierwszych edycjach, pojawili się reprezentanci gospodarzy.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl