Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LITERACKA TRADYCJA SZKOŁY [VIDEO]

Zespół Szkół Specjalnych zorganizował 25 edycję Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Wydarzenie, w którym wzięli udział uczniowie szkół specjalnych z Wielunia, Sieradza i Warty odbyło się w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

Uroczystość rozpoczęła się od przypomnienia 25-letniej historii konkursu z języka polskiego, który jest tradycją szkoły. Następnie w krótkim występie artystycznym zaprezentowali się uczniowie ZSS.

Zaśpiewane przez nich utwory wzruszyły publiczność. W dalszej części spotkania przyszedł czas na uczestników konkursu, którzy recytowali piękne utwory patriotyczne.

Decyzją jury zwycięzcą 25 Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego został Piotr Faiński z ZSS w Wieluniu. Wszyscy recytujący uczestnicy otrzymali piękne dyplomy, a laureatom wręczono nagrody.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl