Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE W DOMKU HARCERZA [VIDEO]

Z okazji Święta Niepodległości w PMDKiS zorganizowano Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej. Była to już 23 edycja tego wydarzenia, które co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Do konkursu zgłosiło się 54 uczestników, którzy wystąpili w V kategoriach wiekowych.

Zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu wyłoniło jury, które oceniało przede wszystkim jakość wykonania, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny. Laureaci konkursu otrzymali okolicznościowe statuetki oraz dyplomy. Wyniki festiwalu można zobaczyć na stronie PMDKiS.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl