Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PISZE KSIĄŻKI O TAJEMNICACH KRAJÓW ARABSKICH [VIDEO]

W ramach projektu „Jak sprzedać literaturę? - sposób na czytelnika” w Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się ostatnie ze spotkań autorskich, tym razem z pisarzem Marcinem Margielewskim, dziennikarzem znanym przede wszystkim z książek o tematyce tajemnic arabskich  krajów.

Pisarz przez wiele lat podróżował i mieszkał w różnych zakątkach świata - m.in. w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie. Specjalizuje się w tematyce Bliskiego Wschodu,  tamtejszej kulturze i mrocznych sekretach saudyjskich dworów.

Swoje książki najchętniej pisze wychodząc do kawiarni. Podczas spotkania w powiatowej bibliotece autor odpowiadał na wiele pytań dotyczących jego pracy, zbierania materiałów do książek opartych na faktach, które jednak nie są reportażami.

Projekt „Jak sprzedać literaturę - sposób na czytelnika” sfinansowano ze środków Fundacji PZU i Powiatu Wieluńskiego.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl