Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LITERACKIE SPOTKANIA W RAMACH SPECJALNEGO PROJEKTU [VIDEO]

Powiatowa Biblioteka Publiczna zakończyła realizowany od  września projekt pod hasłem „Jak „sprzedać” literaturę ? - sposób na czytelnika”. Przedsięwzięcie to zostało sfinansowane przez Fundację PZU oraz Powiat Wieluński. W ramach projektu odbyły się warsztaty szkoleniowe dla bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu wieluńskiego.

Kolejne warsztaty przeprowadzone przez Grzegorza Winnickiego, animatora kultury, trenera, fotografa i instruktora dotyczyły komunikacji wizualnej w bibliotekach oraz wizerunku bibliotekarza w mediach i social mediach.

Kolejnym etapem projektu była organizacja cyklu spotkań autorskich z pisarzami Maxem Czornyjem oraz Magdaleną Witkiewicz. Wydarzenia te przeprowadzono w przestrzeni wirtualnej z wykorzystaniem Platformy Teams.

Natomiast spotkania z Maciejem Bieszczadem i Marcinem Margielewskim, popularnymi autorami literatury współczesnej odbyły się w czytelni Powiatowej Biblioteki Publicznej. Udział w wydarzeniach był bezpłatny.  Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl