Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEWIĘĆ ZWYCIĘSTW W DZIEWIĄTEJ KOLEJCE [VIDEO]

Powodów do narzekań nie mogą mieć natomiast siatkarscy kibice z Wielunia, których drużyna kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w trzeciej grupie drugiej ligi. W minioną środę WKS odniósł już dziewiąte w dziewiątej kolejce rozgrywek, a - licząc z meczami pucharowymi i końcówką poprzedniego sezonu, zwyciężyli w dwunastu kolejnych spotkaniach o stawkę.

Ich ostatnią ofiarą stał się TS Volley Jelcz Laskowice, który tylko w drugim secie był dla gospodarzy równorzędnym rywalem. O tę partię można było jednak być również spokojnym , gdyż tradycyjnie WKS okazał się mistrzem w grze na przewagi i broniąc po drodze trzy setbole zwyciężył w najbardziej wyrównanej odsłonie 29:27.

W pierwszej i trzeciej natomiast lider z Wielunia nadspodziewanie łatwo poradził sobie z trzecią drużyną tabeli, pokonując zespół prowadzony przez olimpijczyka z Atlanty Krzysztofa Jańczaka dwa razy 25:19. Cały zespół WKSu zagrał dobre spotkanie, a nie po raz pierwszy najbardziej wyróżniającymi się postaciami byli Tomasz Wencel i Konrad Pałyga.

Ten ostatni, jak najbardziej zasłużenie, odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania. Zgodnie z tym, o czym mówiliśmy z naszych wywiadach, w sobotę liderującą w tabeli drużynę WKS czeka kolejny mecz na szczycie. Gościć bowiem będzie pod Jasną Górą - w hali zajmującego drugie miejsce w tabeli AZSu Częstochowa.

Następnie 4 grudnia wielunianie podejmować będą w hali WOSiR uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, a rok 2021 zakończą meczem pucharowym 22 grudnia. Również w obiekcie przy ulicy Częstochowskiej.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl