Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA WYNIKU MECZU ZAWAŻYŁA PIERWSZA POŁOWA [VIDEO]

Słaby występ zanotowali szczypiorniści MKSu w dziewiątej kolejce ligi centralnej. Choć wielunianie podejmowali sąsiada z tabeli, przegrali z Orlenem Przemyśl dość wyraźnie 34:38, choć kwadrans przed końcem kibice w hali WOSiR mieli uzasadnione nadzieje ma piątą wygraną swojej drużyny.

Mimo bowiem, że po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 12:17, już w dziesięć minut po przerwie odrobili 5-bramkową stratę, a przez kolejne dziesięć na tablicach wyników na zmianę widniał wynik remisowy i jednobramkowe prowadzenie MKSu.

Szala z powrotem na korzyść przemyślan zaczęła się przechylać od 50 minuty, a gdy kilkadziesiąt sekund przed końcem Orlen wyszedł na prowadzenie 37:32 wiadomo było, że to goście zabiorą do Przemyśla komplet trzech punktów. I rzeczywiście - dwie bramki wielunian w ostatniej minucie nic nie zmieniły, a przyjezdny wygrali 38:34.

Nie trzeba być ekspertem, żeby dojść do wniosku, że na niefortunnym dla gospodarzy rozstrzygnięciu w dużej mierze zaważyła pierwsza połowa, w której podopieczni Grzegorza Garbacza stracili rekordową liczbę dwudziestu dwóch bramek.

Było to konsekwencją fatalnej postawy całego bloku obronnego i samego golkipera MKSu. Poza tym sam szkoleniowiec dał do zrozumienia, że w tym przypadku nie pozostaje bez winy. W kolejnym przegranym meczu w hali WOSiR wyróżnienie dla najlepszego zawodnika drużyny gospodarzy otrzymał Jarosław Cepielik.

Sympatyczny prawoskrzydłowy od początku sezonu jest najlepiej i najrówniej grającym zawodnikiem MKSu. W obliczu końcowego rozstrzygnięcia w sobotnim meczu nie dziwi jednak, że i tym razem nie tryskał humorem.

Jak się okazało, ostatnie pytanie nie do końca było nieuzasadnione. Dowiedzieliśmy się bowiem , że MKS wraca do wieczornych godzin rozgrywania meczów w hali WOSiR. Dlatego to najbliższe - w sobotę 4 grudnia ze Stalą Gorzów - rozpocznie się o dziewiętnastej.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl