Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPOŁECZNA DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE SENIORÓW [VIDEO]

W WDK miało miejsce kolejne spotkanie dla słuchaczy Uniwersytetu III wieku. Tym razem była to debata społeczna pod nazwą „Bezpieczny i świadomy senior”. Wieluńscy mundurowi omówili przestępstwa, których ofiarami są najczęściej osoby starsze. Wykorzystując prezentację multimedialną przybliżono sposoby działania przestępców wyłudzających pieniądze.

Podczas spotkania policjanci przestrzegali przed nadmiernym zaufaniem wobec osób obcych oraz przekazali cenne wskazówki i rady dotyczące ochrony seniorów. Ponadto omówiono sporo ważnych uwag związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym , zwłaszcza w kodeksie przepisów prawnych, które uległy zmianie.

Następnie policjanci przybliżyli seniorom działanie interaktywnej Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji „Moja komenda”. Na zakończenie debaty był czas na dyskusję. Seniorzy dzielili się własnymi doświadczeniami oraz zgłaszali uwagi i potrzeby w zakresie ich bezpieczeństwa.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl