Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

"UCZEŃ I MISTRZ” NA UROCZYSTEJ INAUGURACJI SZKOŁY [VIDEO]

Uroczysta inauguracja pracy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieluniu w nowej siedzibie przy ul. Ciepłowniczej odbyła się z udziałem wielu zaproszonych gości. O samej szkole nasi widzowie wiedzą już wszystko, czas zatem na okolicznościowe przemówienia i wystąpienia. O historii szkoły i budowie jej nowej siedziby opowiedział oczywiście dyrektor Arkadiusz Uchacz.

Na jego wystąpieniu rzecz jasna nie skończyło się. Po wystąpieniach i gratulacjach przyszedł czas na artystyczny akcent. W nowoczesnej sali koncertowej na 130 miejsc odbył się bowiem koncert zatytułowany „Uczeń i mistrz” w którym wystąpili uczniowie szkoły wraz ze swoimi pedagogami.

Dłuższa relacja z uroczystego otwarcia szkoły muzycznej jak również samego koncertu „Uczeń i mistrz” do zobaczenia w najbliższy weekend w TVK WSM w szkolnym magazynie Szortpress. Polecamy.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl