Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEŃ SENIORA W OSIEDLOWYM KLUBIE [VIDEO]

Świetlica na os. Armii Krajowej obecnie znajduje się nad lokalem restauracji Roma, w spółdzielczym pawilonie nr 16. Warunki lokalowe znacznie się poprawiły. Uczestnicy zajęć wraz z instruktorami mają teraz do dyspozycji dużą salę i kuchnię. Jest też pokój zabawowy dla dzieci. Zajęcia zostały wznowione w październiku, placówka jest czynna w każdy wtorek i piątek, zajęcia zaczynają się o 11.

Podobnie jak w SDK tak i tutaj działają sekcje dla dzieci Mama Tata i ja oraz Aktywności Twórczej. Dzieciaki wykonują prace plastyczne zgodne z rocznym cyklem zajęć i uroczystości, śpiewają piosenki, tańczą, bawią się i angażują w wykonywanie zadań z zakresu aktywności fizycznej.

Są też sekcje dla dorosłych. Niedawno w klubie świętowano Światowy Dzień Seniora- symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi w dojrzałym wieku. Ważna jest oczywiście integracja seniorów i umacnianie więzi międzypokoleniowych.

Z okazji święta wszystkie seniorki otrzymały słodkie upominki. Członkinie klubu lubią śpiewać piosenki biesiadne. Sprawia im to dużą radość. W klubie nawiązało się już wiele przyjaźni i wartościowych relacji.

Ze względu na sytuacje epidemiologiczną w zajęciach uczestniczą tylko osoby zdrowe, które muszą przestrzegać ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa ściśle związanych z pandemią koronawirusa.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl