Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z OGNISTYM POKAZEM I PATRIOTYCZNYM ŚPIEWEM [VIDEO]

Świętowanie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęło się w Wieluniu przemarszem pocztów sztandarowych przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchlesie i mszą święta w intencji Ojczyzny.

Po mszy tradycyjnie złożono kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II, po czym przybyłe delegacje udały się pod tablicę Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie nastąpiła oficjalna część niepodległościowych uroczystości.

Wspólne świętowanie świętowanie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Wieluniu zakończyły Ognisty Pokaz Niepodległościowy w wykonaniu Teatru Ognia Nam - Tara oraz Ognisko Patriotyzmu

W tym ostatnim wzięli udział m. in. współorganizatorzy uroczystości czyli wieluńscy harcerze, członkowie Stowarzyszenia Historycznego Bataliony Obrony Narodowej, uczniowie szkół katolickich oraz OSP Dąbrowa.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl