Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ WRESZCIE SWOJĄ SALĘ KONCERTOWĄ [VIDEO]

Od września Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wieluniu ma nowy adres. Z samego centrum miasta przeprowadziła się bowiem do nowej siedziby przy ul. Ciepłowniczej, która kojarzona jest nie tylko z Energetyką Cieplną, ale też Powiatowym Urzędem Pracy, który przez wiele lat mieścił się na tej ulicy pod numerem 22.

Stary budynek PUP- u, który tak wyglądał na naszych archiwalnych zdjęciach latem 2017 roku zamienił się zatem w nowoczesny, na miarę XXI wieku obiekt w którym teraz będą uczyć się uczniowie szkoły muzycznej. To gigantyczny przeskok jeśli chodzi o warunki pracy i nauki.

Budowa nowej szkoły muzycznej trwała niespełna cztery lata. Realizacja inwestycji przebiegała nie bez przeszkód, ale efekt finalny jest naprawdę imponujący. Organem prowadzącym placówki jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Porozmawiajmy zatem o pieniądzach.

Część środków na budowę szkoły pochodziła z funduszy unijnych, reszta z budżetu państwa. W sumie budowa nowej szkoły muzycznej kosztowała ok. 9 milionów złotych. Placówka jest bardzo nowoczesna, pełna multimediów.

Oprócz szkolnych sal do nauki muzyki, których jest dość sporo, w budynku znajdziemy też wszelkie udogodnienia dla niepełnosprawnych osób, w tym aż dwie windy.

Wisienką na torcie całego obiektu jest nowoczesna sala koncertowa na 130 miejsc. Do tej pory szkoła takiej nie miała, korzystała z uprzejmości miejskich i powiatowych instytucji kultury. Teraz muzycy grać będą wreszcie u siebie.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl