Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZBIERAJĄ PIENIĄDZE NA DOM SENIORA W RUDZIE [VIDEO]

Patrząc na dawny budynek Pałacu Taczanowskich w Rudzie, który jest własnością Stowarzyszenia „Tacy Sami” można wysnuć wniosek, że w sprawie jego generalnego remontu nic się nie dzieje. To jednak błędne założenie, bowiem stowarzyszenie już do ponad roku prowadzi szereg prac przygotowawczych do tego, aby w tym miejscu powstał dzienny Dom Seniora.

Nie jest to takie proste, bo jego remont będzie sporo kosztował, a do tego budynek to obiekt zabytkowy. Wszystkie prace muszą być prowadzone zatem pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Stowarzyszeniu niedawno udało się pozyskać dotację z Urzędu Marszałkowskiego. Wspomniane środki będą przeznaczone m.in. na przygotowanie ostatecznej dokumentacji obiektu. Te pieniądze jednak nie wystarczą, dlatego Waldemar Kluska prosi mieszkańców miasta o dalsze finansowe wsparcie tego projektu.

Dawny pałac wraz dość dużym terenem wokół obiektu, roślinnością i starymi drzewami to doskonałe miejsce na dzienny Dom Seniora. Teren wokół obiektu wstępnie został uporządkowany, ale pracy będzie dużo, także tej związanej z uporządkowaniem starego drzewostanu wokół budynku.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl