Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPRAWY MIEJSKIEGO ŻŁOBKA NA FORUM RADY [VIDEO]

Niezbyt długa dyskusja o Miejskim Żłobku pojawiła się na sesji miejskiej w kontekście podjęcia prze radnych uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za pobyt dziecka w żłobku oraz ustalenia maksymalnej wysokości opłat za wyżywienie.

W tej chwili do placówki, jak informuje jej szefowa Aneta Jaskuła uczęszcza setka dzieciaczków: 85 z terenu naszej Gminy, a 15 spoza gminnego terenu. Generalnie chodzi o to, aby do żłobka uczęszczało jak najwięcej dzieci z terenu naszej Gminy.

Wszak żłobek wybudowała Gmina Wieluń i to ona ponosi wszystkie koszty związane z jego funkcjonowaniem. Miejski żłobek wśród mieszkańców naszej Gminy cieszy się naprawdę dużym powodzeniem. Często nie wszystkim rodzicom udaje się znaleźć miejsce dla swojego malucha.

Stąd tzw. lista rezerwowa oczekujących. Żłobek co warto przypomnieć jest ekologicznym budynkiem. Na jego dachu znajduje się bowiem instalacja fotowoltaiczna a cały obiekt ogrzewany jest gazem ziemnym.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl