Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIE CZEKAJ, ZRÓB BEZPŁATNE BADANIA NEREK [VIDEO]

Trwa specjalny medyczny program „Ogólnopolski test zdrowia nerek”. Na stronie www.poradnianefrologiczna.pl każdy mieszkaniec powiatu wypełni krótki test, składający się z pytań związanych ze zdrowiem nerek przygotowanych przez specjalistów w zakresie chorób nefrologicznych.

Po wypełnieniu testu otrzymamy jedną z 3 informacji na temat tego, czy udzielone odpowiedzi sugerują chorobę nerek. Otrzymamy ewentualne zalecenie szybkiej kontroli i udania się do lekarza w celu dalszej diagnostyki.

W powiecie wieluńskim pacjenci, którzy wypełnią test i ich nerki będą potrzebowały kontroli, dostaną indywidualny kod na badania. Będzie można je wykonać w Stacji Dializ znajdującej się w wieluńskim szpitalu za darmo. Akcja prowadzona będzie do końca tego roku.

Organizatorem i inicjatorem projektu jest Fresenius Nephrocare Polska, który m.in. w Wieluniu prowadzi Centrum Dializ.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl