Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWE NAGRODY ZA UDZIAŁ W LITERACKIM KONKURSIE [VIDEO]

W ramach Nocy Bibliotek w miejskiej książnicy uroczyście rozstrzygnięto konkurs literacko-plastyczny „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy z książką na wakacjach”. Podczas spotkania w czytelni biblioteki nagrodę główną, czyli rower, wręczyła w imieniu sponsora, Zasada Bikes, Edyta Nowak-Stępień.

W konkursie wzięło udział łącznie 64 uczniów klas I-IV. Wszyscy autorzy prac plastycznych otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książkę i audiobook „Dawno temu w Wieluniu” wydane przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną. Wydarzenie uświetnił recital pianistyczny Macieja Majchrowskiego, ucznia I LO im. Tadeusza Kościuszki, absolwenta wieluńskiej szkoły muzycznej.

Laureatką I miejsca w konkursie została Nina Jasicka z I klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu. Przyznano również wyróżnienia, które zdobyli: Zofia Dwornicka z klasy I Szkoły Podstawowej w Mokrsku, Antoni Fertała, uczeń klasy II Szkoły Podstawowej nr 5w Wieluniu, Jan Kostrzewa, uczeń klasy I Katolickiej Szkoły Podstawowej w Czernicach oraz uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieluniu: Aurelia Mencel z klasy I oraz Matylda Grzesik i Marta Kwiatkowska z klasy III.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl