Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MNÓSTWO EMOCJI NA DERBACH WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO [VIDEO]

Bezpośrednio po meczu piłki ręcznej w hali przy Częstochowskiej odbył się mecz drugiej ligi siatkówki, w którym w grupie trzeciej WKS Wieluń podejmował Czarnych Rząśnia. Tradycyjnie derby południa województwa łódzkiego przyniosły mnóstwo emocji i choć nie było ich tyle, co u szczypiornistów, również mogły zaspokoić oczekiwania kibiców.

Trzeba jednak przyznać, że początek spotkania raczej na to nie wskazywał. To goście bowiem, dla których było to drugie spotkanie w sezonie, grali pewniej pod siatką, lepiej zagrywali i bez skrupułów wykorzystując debiutancką tremę gospodarzy objęli prowadzenie 2:0 w setach.

Na szczęście dla wielunian, po dwóch partiach nie był już tak wydajny najlepszy do tej pory zawodnik Czarnych - Kamil Kosz. Z kolei po wejściu na boisko Konrada Pałygi to WKS miał coraz więcej do powiedzenia.

Do tego stopnia, że trzeci set gospodarze wygrali pewnie i łatwo. Końcówka czwartego była jednak pełna emocji, a gdy przyjezdni odrobili dwa setbole, doprowadzając do remisu 24:24, tie-break wcale nie był taki pewny. Dwie kolejne wymiany wygrali jednak wielunianie i piąta odsłona stała się faktem.

W niej podopieczni grającego trenera Marcina Krysia przeważali od początku do końca i głównie dzięki Pałydze, którego wspomagali w ataku Tomaszowie Wencel i Białek, zwyciężyli 15:12, a w całym meczu 3:2.

Warto dodać, że w krótkiej historii drugoligowych potyczek obu drużyn była to ich trzecia konfrontacja i trzecia zakończona zwycięskim tie-breakiem gospodarzy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl