Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODDAJĄ KREW, RATUJĄ LUDZKIE ŻYCIE [VIDEO]

W pierwszą niedzielę października przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu odbyła się kolejna zbiórka krwi. Tak jak zawsze zorganizował ją Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy PCK w Wieluniu. Pod krwiobus zgłosiły się i zarejestrowały 53 osoby.

Krew oddało 40 osób,  zatem pozyskano kolejne 18 litrów krwi! Warto wspomnieć, że 4 osoby uczyniły to po raz pierwszy w życiu. Na prośbę organizatorów ponad połowa osób oddała krew ze wskazaniem na pomoc konkretnym osobom.

Pierwszą z nich był Robert Baryła, były komendant KPP w Wieluniu, teraz komendant KPP w Radomsku, który nie tak dawno doznał obrażeń w wypadku samochodowym.

W trakcie akcji zebrano również ponad 400 zł na leczenie Franka Strózika, którego czeka operacja serca. Organizatorzy tej jakże pożytecznej akcji, którą wspomogło kilka wieluńskich firm dziękują za naszym pośrednictwem wszystkim krwiodawcom za tak liczny udział w zbiórce.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl