Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O NOWYM SEZONIE GRZEWCZYM, CENACH I GEOTERMII [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, samorządowcy jak zresztą co roku zapoznali się z informacją z działalności spółek w których udziały ma Gmina Wieluń. Oczywiście chodziło o ich pracę w minionym, 2020 roku. Dyskusja i raportowanie nie trwało jednak długo. Najwięcej czasu poświęcono Energetyce Cieplnej.

Na sesję nie przybył bowiem prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Tomasz Kulicki, z kolei do działalności Wieluńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego nie było pytań. Byly za to pytania do Zygmunta Bednarskiego, szefa Energetyki Cieplnej w Wieluniu.

W głównej mierze chodziło o dopiero co rozpoczęty sezon grzewczy. Niestety będzie drożej, o kilkanaście procent. To co dzieje się w tej chwili na rynku paliwowym prezes Energetyki ocenia bardzo dosadnie.

Radni byli ciekawi na jakim w tej chwili etapie jest ekologiczna inwestycja ciepłowni,. Jak wiemy z naszej anteny, firma wybuduje nowy, ekologiczny kocioł w którym zamiast węgla spalane będą zrębki drewna.

Przy okazji tej dyskusji po raz kolejny wrócono do sprawy geotermii. Czy inwestycja w geotermalny odwiert opłaciłaby się Wieluniowi? Zobacz video.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl