Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĘDĄ SPOTKANIA, WYKŁADY I CIEKAWE WYCIECZKI [VIDEO]

Uroczysta inauguracja XIII roku akademickiego na Uniwersytecie III Wieku działającym przy Wieluńskim Domu Kultury odbyła się w kino – teatrze „Syrena”. Oficjalnego rozpoczęcia kolejnego roku edukacji dokonali wspólnie dyrektor WDK, Elżbieta Kalińska i burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa.

Słuchacze nie kryli radości z możliwości ponownego uczestnictwa w ciekawych spotkaniach, wykładach, kołach zainteresowań i wycieczkach. Oprócz zajęć od lat sprawdzonych i lubianych przez słuchaczy przygotowano nowe propozycje, które przede wszystkim ucieszą miłośników kina.

Inauguracji towarzyszył koncert „Najpiękniejsze melodie” w wykonaniu Bogusława Morki, światowej sławy polskiego tenora. Niestety nie pokażemy Państwu choćby fragmentu jego recitalu, bowiem artysta nie wyraził zgody na rejestrację nawet kilku minut koncertu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl