Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„ODŁAMKI DORASTANIA” NA LITERACKIM SPOTKANIU [VIDEO]

Wielunianka, Julia Chudecka, autorka tomiku wierszy „Odłamki dorastania” spotkała się z młodzieżą wieluńskich szkół w czytelni miejskiej książnicy. Rozmowę z młodą poetką poprowadziła dyrektor biblioteki, Iwona Podeszwa. Julia Chudecka z wielką pasją opowiadała o swoich inspiracjach i potrzebie tworzenia.

Mówiła także o roli, jaką odegrała miejska biblioteka w kształtowaniu jej zainteresowań czytelniczych. Swoje wypowiedzi dzieliła wierszami z debiutanckiego tomiku „Odłamki dorastania”. Obecnie Julia łączy pasję literacką ze studiowaniem prawa na Uniwersytecie Opolskim.

Jest osobą niezwykle zajętą, ale dobrze zorganizowaną, co pozwala jej znaleźć czas na inne zainteresowania. Na zakończenie można było nabyć tomik poezji wraz z autografem młodej poetki.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl