Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĘTO RETRO GRACZY W WIELUNIU [VIDEO]

W dobie  nowoczesnych smartfonów, tabletów i laptopów, także specjalnie dedykowanych graczom, takie komputerowe zabytki można już spotkać bardzo rzadko. Festiwal dawnych komputerów i gier zorganizowany przez WDK miał przede wszystkim na celu przypomnienie jak kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu wyglądały pierwsze komputery.

O komputerowe zabytki, które co warto podkreślić, cały czas działają dba Fundacja „Dawne komputery i gry” z Pabianic. W ramach festiwalu organizatorzy udostępnili do swobodnego korzystania (grania!) ok. 20 zabytków informatyki – m.in. Commodore 64, Amigę 500, Atari 2600 i wiele, wiele więcej.

Zabawa była przednia. Wszystkie urządzenia prezentowane na festiwalu były w pełni interaktywne. Jedyne co martwi pasjonatów komputerów z Pabianic to fakt, ze na rynku jest już praktycznie bardzo mało zamiennych części do dawnych komputerów. Serwis techniczny fundacji robi jednak co może, aby dawne komputery wciąż działały.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl