Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTANIA O NOWE INWESTYCJE I KONDYCJĘ SZPITALA [VIDEO]

Nowy dyrektor wieluńskiego szpitala Marek Augustyn został oficjalnie przedstawiony radnym na ostatniej sesji Rady Powiatu. Widzowie TVK WSM, którzy uważnie oglądają nasz program Marka Augustyna już znają, bowiem opinii publicznej został przedstawiony na konferencji powitalnej, którą zorganizowano na początku września w wieluńskiej lecznicy.

Co oczywiste, na sesji były też pytania do nowego dyrektora szpitala. Marek Augustyn w pierwszej kolejności chciałby zająć się generalną modernizacją oddziału ginekologiczno- położniczego, ale też uporządkować i scalić w jedną całość przychodnie specjalistyczne pracujące w szpitalu.

Przychodnie są w tej chwili w zasadzie w wielu różnych miejscach na terenie całego obiektu. Zresztą o scaleniu w jedno miejsce wszystkich przychodni myślał też poprzednik Augustyna, Janusz Atłachowicz, no ale jak wiadomo zrezygnował z pracy w wieluńskim szpitalu, w związku z czym ta sprawa siłą rzeczy musi być już zrealizowana przez nowego dyrektora.

Radni powiatowi deklarują pełne poparcie dla nowego dyrektora. Będzie co robić, bo jak wiadomo szpital cały czas boryka się z finansowymi problemami.
Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl