Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RAZ JESZCZE O NOWYM SYSTEMIE ODCZYTU CIEPŁA [VIDEO]

Wraz z początkiem nowego sezonu grzewczego w zasobach WSM przypominamy raz jeszcze jak teraz będzie wyglądał nowy system odczytu ciepła w spółdzielczych zasobach. Jest to oczywiście związane z wymianą podzielników kosztów ogrzewania z analogowych na elektroniczne ze zdalnym odczytem, co miało miejsce latem tego roku.

Nowe urządzenia zainstalowała firma Metrona Polska na zlecenie Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zmiana systemu odczytu ciepła to precyzja, ale też wygoda dla mieszkańców. Nikt już nie będzie musiał osobiście do nas przychodzić, aby dokonać odczytu.

Elektroniczny podzielnik ciepła działać będzie praktycznie na tej samej zasadzie co wodomierze. Dane odczyta od mieszkańców to oto specjalne urządzenie, które będzie zainstalowane na klatce schodowej.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl