Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W TROSCE O ŚRODOWISKO I EKOLOGICZNY STYL ŻYCIA [VIDEO]

Materiały promujące ekologiczną edukację, zielone stoisko z sadzonkami drzew, roślin ozdobnych i nie tylko. To wszystko można było spotkać w samym centrum miasta w ramach tzw. Zielonych Dni. Zorganizowała je w Wieluniu sieć informacyjna EUROPE DIRECT licząca około 500 ośrodków w państwach Unii Europejskiej, w tym 24 w Polsce.

Punkty EUROPE DIRECT dostarczają informacji i odpowiadają na pytania związane z UE na poziomie lokalnym. Dla odwiedzających zielone stoisko sadzonki w ramach programu "Zazieleniamy łódzkie" były praktycznie za darmo.

Trzeba było tylko wziąć udział w bardzo prostym konkursie i odpowiedzieć na jedno pytanie związane z historią i teraźniejszością państw należących do Unii Europejskiej. Europe Direct z pomocą m.in. takich akcji promuje ekologiczny styl życia i dbanie o środowisko naturalne w którym żyjemy.

Pracownicy Punktów organizują także spotkania informacyjne i warsztaty w szkołach oraz debaty i spotkania otwarte dla obywateli związane z funkcjonowaniem Unii Europejskiej. Wszystkie działania punktów są bezpłatne!



Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl