Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O REMONTACH, INWESTYCJACH I WALNYM ZGROMADZENIU [VIDEO]

W poniedziałek w zasobach WSM rozpocznie się kolejne Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni. Tak jak w latach poprzednich jest ono podzielone na 5 części. Spotkania zarządu firmy i Rady Nadzorczej z mieszkańcami odbywać się będą zatem przez cały tydzień.

Na zebraniach z mieszkańcami tak jak zawsze przedstawiane będzie sprawozdanie zarządu z działalności firmy za miniony rok. Nie zabraknie również sprawozdania z działalności RN WSM oraz sprawozdania z wykonania uchwał i wniosków podjętych przez Walne Zgromadzenie Członków rok temu.

Spółdzielcy na zebraniach zdecydują również o podziale wypracowanej za ubiegły rok nadwyżki bilansowej. Warto zwrócić uwagę na dużą operację, która w zasobach WSM praktycznie dobiega już końca. Mowa oczywiście o wymianie podzielników ciepła z analogowych na elektroniczne z radiowym odczytem.

Oczywiście realizowane są też zaplanowane na ten rok prace inwestycyjne i modernizacyjne. Chodzi m.in. kompleksowe remonty dachów spółdzielczych budynków. Prace idą bardzo intensywnie, m.in. na os. Wyszyńskiego. Tutaj niezbędna jest dobra, bezdeszczowa pogoda, a taką na szczęście mamy już do kilku ładnych dni.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl