Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY DYREKTOR WIELUŃSKIEGO SZPITALA [VIDEO]

Nowy dyrektor wieluńskiego szpitala został oficjalnie przedstawiony lokalnym mediom, a co za tym idzie także i Państwu w miniony poniedziałek na specjalnej konferencji prasowej w wieluńskiej lecznicy. Został nim Marek Augustyn. Ma 53 lata, pochodzi ze Śląska i od lat związany jest ze służbą zdrowa, choć sam nie jest lekarzem.

W przeszłości pracował m.in. w NFZ, a zatem doskonale zna zasady finansowania takich szpitali jak nasz. Pierwszy tydzień urzędowania nowego dyrektora minął bardzo szybko.

To czas na zapoznanie się z personelem medycznym placówki i całym systemem zarządzania finansami lecznicy. O tym drugim zresztą wiedział już nieco wcześniej. Plany co do dalszego rozwoju szpitala oczywiście są, ale na konkrety przyjdzie czas nieco później.

Nowemu dyrektorowi pomagał będzie w pracy, tak jak Annie Freus Wojciech Ordon, położnik który dalej będzie wicedyrektorem medycznym szpitala. Miejmy nadzieję, że obydwaj panowie szybko znajdą wspólny język i będą dobrze ze sobą współpracować.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl