Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GMINNA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO W RUDZIE [VIDEO]

Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Wieluń odbyła się tym razem w podwojach SP im. Wincentego Witosa w Rudzie. Dotychczasowi dyrektorzy trzech placówek w Gaszynie, Masłowicach oraz Publicznego Przedszkola nr 4 w Wieluniu przez kolejne lata będą pracowali na tych stanowiskach.

To efekt wygranych przez nich konkursów na następną kadencję czyli do 30 czerwca 2026 roku. Mowa oczywiście o Jolancie Ustyniak, Januszu Jasińskim i Marzenie Abramek.

Gmina Wieluń administruje w sumie dziewięcioma szkołami podstawowymi: trzema w samym Wieluniu i sześcioma na wsiach. W nowym roku szkolnym będzie się w nich uczyć 2380 uczniów, w tym 289 pierwszaków.

Z kolei przedszkola mają pod swoją opieką 810 dzieci. Także i w tym przypadku mamy nadzieję, że dzieci przez następnych 10 miesięcy będą uczyć się bez covidowych obostrzeń i zdalnej pracy z domu. Tego szczerze życzymy.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl